Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.10.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.10.2009
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla drugich,
kochalismy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 18.X.2009 r. po swym pracowitym życiu zmarła nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
ś.p. Franciszka Szewczak
z domu Wąsowicz
lat 84
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 22.X.2009 r. o godz. 10.15 wystawieniem ciała w kaplicy przy kościele p.w. Chrystusa Króla. Wyprowadzenie ciała nastąpi o godz. 11.00 do kościoła p.w. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna.
Po mszy św. pogrzeb odbędzie się na C.C.K. ul. Grudziądzka 192.
Bus zostanie podstawiony przed kościołem po mszy św.
O czym zawiadamiają
pozostający w smutku
Córka Ewa i syn Lech
wraz ze swymi Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Lech
13 l