Żyłeś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.01.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.01.2008
Nowosci
"Żyłeś dla nas i dla innych,
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 6 stycznia 2008 roku po krótkiej i ciężkiej chorobie odszedł nagle mój ukochany Mąż, nasz kochany Tatuś, Syn, Brat, Bratanek, Zięć, Szwagier i Wujek
ś.p. Bogdan Szostkiewicz
lat 50
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 10 stycznia 2008 roku o godz. 12.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej w dolnym kościele p.w. Św. Michała Archaniola na Rybakach. O godz. 13.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do Bazyliki Katedralnej Św. Janów, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna.
Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Gałczyńskiego (I brama od Gałczyńskiego).
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Autokar zostanie podstawiony o godz. 12.50 przy kościele na Rybakach.
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia