Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.11.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.11.2008
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 05.11.2008 odszedł od nas nasz kochany dziadek, brat, szwagier i wujek
Śp. Jerzy Wojtczak lat 70
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 08.11.2008 o godz. 9.00 w kościele Zmartwychwstania Pańskiego.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążona rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia