PODZIĘKOWA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.06.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.06.2009
Nowosci
PODZIĘKOWANIA
Lekarzom z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu.
Panu Ordynatorowi Oddziału Chemioterapii i Onkologii
Piotrowi Sawryckiemu
oraz Pani Doktor
Annie Szachcie
z Oddziału Reumatologii.
Dziękujemy również personelowi za troskliwą opiekę w ciężkiej chorobie
Śp.
ANDRZEJA KATULSKIEGO
Żona z Dziećmi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia