Żyłeś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.06.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.06.2010
Nowosci
"Żyłeś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 3 czerwca 2010 roku zmarł po długiej i ciężkiej chorobie mój kochany Mąż, Tata, Teść, Dziadek i Brat
Śp.
Stanisław Dombrowski
lat 70
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w poniedziałek, 7 czerwca 2010 roku o godz. 12.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy przy kościele p.w. Chrystusa Króla. O godz. 13.00 w kościele p.w. Chrystusa Króla zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogerzbowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
ŻONA
Bus zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. Chrystusa Króla.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia