Składam se
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.09.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.09.2010
Express Bydgoski
Składam serdeczne podziękowanie Wszystkim, którzy uczestniczyli w ostatniej drodze
śp.
MARII LASKOWSKIEJ
Serdeczne dziękuję ks. Maciejowi Kuczakowi za przewodniczenie oraz ks. Prałatowi Stanisławowi Pozorskiemu i ks. Doktorowi Mariuszowi Kucińskiemu za koncelebrowanie mszy św., modlitwę przy grobie i wzmacnianie nadziei na przetrwanie dobra czynionego przez naszą drogą Zmarłą. Dziękuję Przyjaciołom, Sąsiadom i Znajomym, Koleżankom i Kolegom z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego za solidarność w odczuwaniu naszej bolesnej straty, wyrażoną przez obecność na pogrzebie, złożone kwiaty, zapalone znicze, słowa otuchy.
Gorące podziękowania kieruję do Lekarzy i Pracowników służby pielęgniarskiej Katedry i Kliniki Neurochirurgii i Neurotraumatologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy, prof. Wojciecha Beutha, dr. Zygmunta Siedleckiego za opiekę podczas ciężkiej choroby naszej Cioci.
W imieniu całej Rodziny
Bratanica
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia