Żal że si
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.12.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.12.2008
Express Bydgoski
"Żal, że się za mało kochało,
że się myślało o sobie, że się już nie zdążyło,
że było za późno...
wszystko już potem za mało...
choćby się łzy wypłakało..."
/ks. Twardowski/
Przepełnieni ogromnym bólem zawiadamiamy, że 30.11.2008r. odszedł od nas na zawsze najukochańszy Syn, Brat i Wnuk
śp. ALEKSANDER MENDYK
lat 29
Pogrzeb poprzedzony mszą św. odbędzie się 4 grudnia 2008r. o godz.... w kościele parafialnym w Buszkowie.
Pogrążeni w smutku
Rodzice, Brat i Dziadkowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia