Lekarzom I
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.02.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.02.2009
Express Bydgoski
Lekarzom
II - go Centrum Onkologii
w Bydgoszczy
Panu dr.med. Krzysztofowi Roszkowskiemu
Ordynatorowi Oddziału Radioterapii
oraz
Panu dr. Michałowi Jankowskiemu
Pani dr. Magdalenie Bańkowskiej - Wożniak
Pani dr.Weronice Lewandowskiej
a także
personelowi medycznemu
za okazane serce w trudnym okresie mojego leczenia
serdeczne podziękowania
składa
wdzięczna pacjentka
Eugenia Ejsymont z rodziną.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia