Z głębokim smutkiem przyjęliśm
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.03.2010
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.03.2010
Głos Koszaliński
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci emerytowanej nauczycielki Cezarii Wierzbickiej wyrazy współczucia Rodzinie składają Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy Zespołu Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie"
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia