NIE CHCEMY
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.07.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.07.2008
Express Bydgoski
NIE CHCEMY SIĘ SMUCIĆ, BO GO STRACILIŚMY
CHCEMY BYĆ WDZIĘCZNI ZA TO, ŻE GO MIELIŚMY.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 07.07.2008 odszedł od nas kochany mąż, brat, szwagier i wujek.
Śp. HENRYK WOJTYLAK
LAT 68
Msza żałobna odprawiona zostanie dnia 10.07.2008 o godz. 9.30 w kościele p.w. Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny ul. Glinki 40.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Kcyńskiej w Bydgoszczy.
Pogrążona w smutku żona z rodziną.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia