Podziękowa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.09.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.09.2008
Nowosci
Podziękowanie
Panu Ordynatorowi Piotrowi Sawryckiemu, lekarzom oraz całemu personelowi medycznemu z Oddziału Onkologii Klinicznej Zespolonego Szpitala im. Ludwika Rydygiera w Toruniu, Pani Dyrektor Janinie Mirończuk, paniom pielęgniarkom z Hospicjum "Światło" za opiekę i zaangażowanie w leczeniu
ś.p.
Wojciecha Szulty
Serdeczne "Bóg zapłać"
składają
Mama, Córka i Brat
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia