Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.11.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.11.2008
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas , kochałaś nas wszystkich,
Cicho zasnęłaś, dziś już Cię nie ma,
Choć wczoraj byłaś z nami,
Odeszłaś w wieczną dal,
Zostawiłaś tęsknotę, smutek i żal"
Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 04.11.2008r. zasnęła w Bogu moja kochana Żona
śp. FELICJA SZMIGIERO
z domu Wiese
lat 70
Msza święta żałobna odprawiona zostanie w dniu 07.11.2008r. o godz. 7.30 w kościele p.w. MBNP ul. Ugory. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu na Bielawkach.
O czym powiadamia w smutku pogrążony
mąż
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia