Odeszłaś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2008
Express Bydgoski
„Odeszłaś cicho i bez pożegnania,
jak ktoś, kto nie chce swym odejściem smucić,
jak ktoś, kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić.”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
14 kwietnia 2008 r. zmarła
Śp. Maria Kasprzak
z domu Wąsik
lat 52
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia
17 kwietnia 2008 r. (czwartek) o godz. 11:00
w kościele p.w. Św. Mateusza przy
ul. Skarżyńskiego (Fordon). Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12:15 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia