Odeszłaś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.11.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.11.2009
Express Bydgoski
"Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak ktoś, kto nie chce swym odejściem smucić, jak ktoś, kto wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 19.11.2009 zasnęła w Bogu
nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp. Anna Magda lat 94
z domu Rumak
Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się dnia 21.11.2009 o godz. 12.30 na cmentarzu parafialnym św. Stanisława Biskupa i Męczennika przy ul. Kaplicznej - Siernieczko.
W smutku pogrążona Rodzina.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia