Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.12.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.12.2008
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26.12.2008r. odeszła od nas po ciężkiej i długiej chorobie moja kochana Żona, najukochańsza Mama, Teściowa i Babcia
śp. BARBARA STEFANIA RABACHA
z domu Mazur
lat 53
Msza święta odprawiona zostanie 30.12.2008r. o godz. 10.30 w kościele parafialnym św. Antoniego na Czyżkówku.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.15 na cmentarzu przy ul. Chojnickiej na Czyżkówku.
Pogrążeni w smutku mąż, córka i syn z rodzinami.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia