Wszystkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.06.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.06.2007
Express Bydgoski
Wszystkim,
którzy w tak bolesnej dla mnie chwili dzielili smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz wzięli liczny udział we mszy św., komunii św., w ceremonii pogrzebowej i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku moją jedyną ukochaną córeczkę
śp.
Paulinę Dąbrowską
Rodzinie, sąsiadom, znajomym, oraz pracownikom Szpitala im. Warmińskiego, Szpitala im. Biziela, Przychodni NZOZ "Kapuściska", księdzu proboszczowi z parafii Św. Mikołaja w Starym Fordonie, wychwawcy klasy maturalnej Sławomirowi Giemza, Profesorom II LO, rodzicom z trójki klasowej oraz całej młodzieży za modlitwę, wieńce, kwiaty
Serdeczne podziękowania
składa
Matka Violetta Dąbrowska
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia