Gdyby mił
This was published in the following publications on 10.10.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 10.10.2008:
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać a łzy wskrzeszać
byłabyś jeszcze z nami."
Głębokim żalem okrył nas dzień 8 października 2008r. w którym odeszła nasza ukochana siostra, szwagierka, ciocia i oddana przyjaciółka
JADWIGA SKIERECKA
z domu Olejniczak
lat 62
Pogrążeni w smutku
brat Andrzej z żona Danutą oraz Iza i Krzysztof z rodzinami
End of content
No more pages to load