Składamy s
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.01.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.01.2009
Express Bydgoski
Składamy serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności Wszystkim tym, którzy uczestniczyli w pożegnaniu i ostatniej, tej najtrudniejszej drodze mojego ukochanego Męża i naszego Taty
śp. RAJMUNDA KARCZEWSKIEGO
Szczególne podziękowania kierujemy do ks. Prałata Berki proboszcza parafii pw. Chrystusa Króla, ks. R. Pruczkowskiego proboszcza parafii pw. Bożego Ciała, ks. Dyrektora K.S.P. Tomasza Cyla proboszcza parafii pw. Królowej Jadwigi (za wyjątkowe kazanie) oraz ks. Prefekta i Dyrektora C.C.B. Waldemara Różyckiego, Pani Dyrektor Cecylii Talaczyńskiej, Pani Agnieszce Gągoli wychowawczyni kl. VI b, dzieciom C.C.B., nauczycielom za przybycie, modlitwę i wsparcie.
Rodzinie, przyjaciołom, pacjentom, sąsiadom, znajomym, współpracownikom Męża i moim, a w szczególności Dyrekcji, koleżankom i kolegom z Zakładu Usprawniania Leczniczego i Oddziału Neurochirurgii Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. Biziela w Bydgoszczy.
Dziękujemy za nekrologi, wieńce, słowa otuchy, a nade wszystko dziękujemy za pamięć.
Lidia, Dagmara i Wiktoria Karczewskie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
8 l