Odszedłeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.07.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.07.2010
Nowosci
"Odszedłeś za wcześnie
Słońce zgasło choć dzień
był jeszcze"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 4.07.2010 zginął śmiercią tragiczną nasz kochany Syn, Brat, Wnuczek, Siostrzeniec, Bratanek, Kuzyn i Wujek
Ś.P.
Sebastian Gołębiewski
lat 29
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 7.07.2010r. o godz. 12.00 wystawieniem ciała w Domu Pogrzebowym "Szczepańczyk" ul. Nieszawska 33g. Wyprowadzenie nastąpi o godz. 13.00 do kościoła pw. Św. Piotra i Pawła, gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna. Po mszy św. pogrzeb odbędzie się na cmentarzu przy ul. Poznańskiej (nowy).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autobus zostanie podstawiony przed domem pogrzebowym "Szczepańczyk"
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia