Żyłeś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.08.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.08.2010
Nowosci
"Żyłeś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 lipca 2010 roku zmarł po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzony Sakramentami Świętymi mój kochany Mąż, Ojciec, Dziadek, Teść, Brat i Wujek
śp.
Witold Gawlik
lat 74
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę, 4 sierpnia 2010 roku o godz. 13.30 pożegnaniem zmarłego w kaplicy Trójcy Św. w kościele p.w. NMP. O godz. 14.00 w kościele p.w. NMP. zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Gałczyńskiego (od ul. Gałczyńskiego przy kościele Polsko-Katolickim).
Pogrążona w smutku
ŻONA Z RODZINĄ
Bus zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. NMP.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia