Rodzinie Pana Zbigniewa Osińskiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.01.2010
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.01.2010
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że odszedł od nas nasz wieloletni pracownik Specjalista psychiatra Zbigniew OSIŃSKI Nestor opolskiej psychiatrii, niedościgły wzór lekarza, współorganizator lecznictwa psychiatrycznego na Opolszczyźnie. Człowiek ogromnej pracy, cieszący się wielkim autorytetem i szacunkiem wśród pracowników. Osoba życzliwa, mądra, niezwykle sumienna i skromna, wrażliwa na problemy swoich pacjentów. Całe swe życie poświęcił chorym, zawsze gotowy do niesienia pomocy, chętnie dzielący się swą wiedzą i doświadczeniem z młodszym pokoleniem lekarzy. Dumni jesteśmy, że mogliśmy z Nim pracować. Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy szczerego współczucia Dyrekcja i pracownicy Wojewódzkiego Specjalistycznego Zespołu Neuropsychiatrycznego im. św. Jadwigi w Opolu.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Teresa
15 l
pacjentka
16 l
d.b.
16 l
Halina Murkowska
16 l
jola
16 l
leszek
16 l
nn
16 l
Sylwia
16 l