Śpij mamo
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.02.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.02.2009
Express Bydgoski
"Śpij mamo w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i łza nie płynie"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 02.02.2009 zasnęła w Bogu nasza kochana mama, teściowa, babcia i prababcia
Śp. Władysława Pulkowska lat 92
Z domu Lorenz
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 07.02.2009 o godz. 12.00 w kościele Ojca Maksymiliana Kolbe - Osowa Góra.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafialnym przy ul. Chojnickiej - Czyżkówko.
W smutku pogrążona córka z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia