Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.01.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.01.2008
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla drugich,
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 27.I.2008 r. zmarła
nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Siostra, Szwagierka, Bratowa i Ciocia
śp. Jadwiga Lewandowska
lat 52
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 30.0I.2008 r. o godz. 12.00 wystawieniem ciała w Domu Pogrzebowym "Szczepańczyk" ul. Nieszawska 33 G.
Wyprowadzenie nastąpi o godz. 13.00 do kościoła p.w. Św. Piotra i Pawła, gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna. Po mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy ul. Wybickiego (od Żwirki).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autobus zostanie podstawiony przed domem pogrzebowym
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia