Odeszłaś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.06.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.06.2007
Express Bydgoski
"Odeszłaś tak wcześnie,
że ani uwierzyć - ani się pogodzić."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
15 czerwca 2007 r. po długiej i ciężkiej chorobie zmarła nasza kochana mamusia
Śp. Renata Osicka
lat 63
Msza św. odprawiona zostanie dnia 20 czerwca 2007 r. (środa) o godz. 12.45 w kościele Chrystusa Króla (w kaplicy). Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Kcyńskiej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążeni
córka Kasia i syn Jacek
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia