Zawsze bę
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.09.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.09.2008
Express Bydgoski
"Zawsze będziesz w naszych myślach i sercach"
Mija już pięć lat jak nie ma Ciebie wśród nas
Msza święta w intencji
śp.
Estery Noga
odprawiona zostanie w środę 10.09.2009 o godz. 18.00 w kościele św.Antoniego z Padwy na Czyżkówku.
Wszystkich, którym była bliska prosimy o modlitwę
Najbliżsi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia