Co mnie s
This was published in the following publications on 19.10.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 19.10.2007:
Express Bydgoski
"Co mnie spotkało, to Was nie minie.
Ja jestem w domu, a Wy w gościnie."
Wszystkim,
którzy w tak bolesnej dla nas chwili dzielili smutek i żal, okazali wiele serca
i życzliwości oraz wzięli liczny udział we mszy św.
i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku .
Śp. WITOLDA DEMSKIEGO
Rodzinie, Znajomym, Sąsiadom za modlitwę, wieńce
serdeczne "Bóg zapłać" składa
Rodzina
End of content
No more pages to load