Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.04.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.04.2008
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13 kwietnia 2008 r. zmarł mój kochany Mąż, nasz kochany Tato, Dziadziuś, Szwagier i Wujek
Śp. EDWARD WYSOCKI
lat 77
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 16 kwietnia 2008 r. o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego CCK do Kościoła p.w. Maksymiliana Kolbego, gdzie zostanie odprawiona Msza Św. żałobna. Po Mszy Św. pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym przy ul. Gałczyńskiego.
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Autokar będzie podstawiony przy Domu Pogrzebowym CCK.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia