Ty bylas m
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.05.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.05.2010
Express Bydgoski
„Ty byłaś miłością, ciepłem, światłem jak słońce na niebie zasnęłaś, zrobiło się zimno, ciemno, brak nam ciebie ....”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 28.04.2010r odeszła od nas moja kochana Żona, nasza Mama, Teściowa, Babcia i Siostra
śp. Eugenia Kołacka lat 67
Z domu Węcel
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 05.05.2010r o godz. 10.00 w kościele Niepokalanego Serca NMP przy ul. Glinki.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Kcyńskiej.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia