Odeszłaś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.08.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.08.2009
Express Bydgoski
„Odeszłaś cicho i bez pożegnania,
jak ktoś, kto nie chce swym odejściem smucić,
jak ktoś, kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić.”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 sierpnia 2009 r. zasnęła w Bogu
Śp. Stefania Rybicka
lat 86
Pogrzeb odbędzie się w czwartek 20 sierpnia 2009 r. o godz. 13:00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
O czym zawiadamia
Rodzina Sowińskich
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia