Składam go
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.09.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.09.2009
Nowosci
Składam gorące podziękowanie za pomoc i uczestnictwo w odprowadzeniu na miejsce wiecznego spoczynku mojego Męża
śp.
Mariana Zamojskiego
Całemu gronu Pracowników Hospicjum "Światło" w Toruniu za opiekę, troskę i serce, Księdzu Piotrowi Ordon z Kościoła Chrystusa Króla za wyjątkowe pożegnanie, piękny śpiew i modlitwę różańcową, Pani Regince, Pani Gizeli Taper, która wspierała mnie w trudnych chwilach, Sąsiadom za wspaniałe kwiaty i liczne uczestnictwo w nabożeństwie
składa serdeczne Bóg Zapłać
Żona z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia