Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2007
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 6 grudnia 2007 r. zmarł mój kochany mąż, nasz tata, teść i dziadek
Śp.
Edward Kopeć lat 83 Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 10 grudnia 2007 r. (poniedziałek) o godz. 12:00 w kościele p.w. Św. Mateusza przy ul. Skarżyńskiego. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13:00 na cmentarzu przy ul. Piastowej (Stary Fordon) w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona Żona z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia