DZIECKO SY
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.06.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.06.2008
Express Bydgoski
DZIECKO! SYNKU!
Kiedy się urodziłeś zmienił się nasz cały świat - rozkwitło nasze życie.
Teraz gdy zginąłeś tragicznie wszystko przestaje istnieć. Jesteśmy niemi i głusi. Jest tylko ból
i cierpienie.
ZAWIADAMIAMY
Ludzi o szczerych sercach, którzy chcą razem
z nami wziąć udział w Ceremonii Pogrzebowej naszego umiłowanego Syna, Męża, Tatusia, Brata, Wnuka
Śp. REMIGIUSZA JAKUBA MICHNA
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia
7 czerwca 2008 r. (sobota) o godz. 10:30 w kaplicy parafii Matki Boskiej Zwycięskiej przy ul. B. Głowackiego. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12:15 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
Miałeś tylko 25 lat -
DLACZEGO NIE MOŻEMY BYĆ RAAZEM ???
Nadal zaglądać sobie w oczy. Witać się i żegnać
Pogrążeni w żalu i smutku
Rodzice, Żona, Córeczka, Rodzeństwo i Dziadek
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia