Żyłeś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.02.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.02.2010
Nowosci
"Żyłeś dla nas i dla innych
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 8 lutego 2010 roku odszedł od nas na zawsze mój kochany Mąż, nasz kochany Tatuś, Teść, Dziadziuś, Pradziadziuś, Brat, Szwagier i Wujek
JERZY BŁASZKIEWICZ
lat 64
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek, 11 lutego 2010 roku o godz. 11.00 pożegnaniem Zmarłego w Domu Pogrzebowym "SOTOR" przy ul. Poznańskiej 6/8. O godz. 12.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Opatrzności Bożej na Rudaku, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Włocławskiej.
Pogrążona w smutku
RODZINA
Bus zostanie podstawiony o godz. 12.00 przy Domu Pogrzebowym "SOTOR" przy ul. Poznańskiej 6/8.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia