Odszedłeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.12.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.12.2009
Nowosci
"Odszedłeś cicho i bez pożegnania,
jak Ktoś, Kto nie chce swym odejściem smucić,
jak Ktoś, Kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 1 grudnia 2009 roku zasnął w Bogu mój kochany Mąż, nasz kochany Tatuś, Dziadziuś, Brat, Szwagier, Wujek i Kolega
ś.p. Grzegorz Kaczmarek
lat 56
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 5 grudnia 2009 roku o godz. 12.15 pożegnaniem Zmarłego w dolnym kościele p.w. Św. M.M.Kolbego na Skarpie.
O godz. 13.00 w górnym kościele p.w. Św. M.M.Kolbego zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Centralnym Cmentarzu Komunalnym przy ul. Grudziądzkiej 192.
Kondukt na cmentarz podjedzie od ul. Mazowieckiej (przy pętli autobusowej).
Pogrążona w smutku
żona z Rodziną
Bus zostanie pdostawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. Św. M.M.Kolbego.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia