Z okazji d
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.09.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.09.2008
Express Bydgoski
Z okazji drugiej bolesnej rocznicy śmierci
mojego Męża
śp.KAZIMIERZA KURKIEWICZA
Dnia 7 września 2008r. o godz. 13.00 w Bazylice św. Wincentego a'Paulo w Bydgoszczy odprawiona zostanie msza św. żałobna na którą zapraszam wszystkich przyjaciół i znajomych.
Prosząc o liczny udział i gorącą modlitwę za Duszę Zmarłego
ŻONA.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia