Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.08.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.08.2009
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 19.08.2009 r. odszedł w Bogu mój kochany mąż, nasz tatuś i dziadek
śp.
KAZIMIERZ PLISZKA
Msza św. żałobna odprawiona zostanie 22.08.2009 r. (sobota) o godz. 12.30 w kościele św. Mikołaja w Starym Fordonie.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.30 na cmentarzu przy ul. Piastowej.
Pogrążona w smutku
Żona z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia