Z głęboki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2008
Express Bydgoski
+
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 07.02.2008 zmarł mój brat, szwagier i wujek
Śp.
Bogdan Więckowski
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 20.02.2008 o godz. 7.30 w kościele Św. Trójcy.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążony brat Leszek z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia