Zgasłeś na
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.11.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.11.2007
Express Bydgoski
Zgasłeś nam jak świecy płomyk
Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronny
I tylko smutek bolesny
I pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie
Bo zawsze myślami będziemy przy Tobie
Gdyż pamięć jest droższa od słów...
Z sercem przepełnionym bólem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 10 listopada 2007 r. odszedł od nas na zawsze mój kochany mąż, nasz najdroższy tatuś.
Śp.
Ireneusz Czarnecki
lat 47
Msza Św. żałobna odprawiona zostanie dnia 12 listopada 2007 r. o godz. 1300 w kościele p.w. Św. Mikołaja przy ul. Barcińskiej w Łabiszynie.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po Mszy Św. na cmentarzu parafialnym w Łabiszynie.
W smutku pogrążona
żona z córkami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia