Żyłeś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.06.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.06.2008
Nowosci
"Żyłeś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 3 czerwca 2008 roku odszedł do Pana, opatrzony Sakramentami Świętymi mój kochany Mąż i Brat
śp. Tadeusz Pelc
lat 83
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 7 czerwca 2008 roku o godz. 10.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy przy kościele p.w. Św. Antoniego na Wrzosach.
O godz. 11.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Św. Józefa, gdzie zostanie odprawiona Msza Św. żałobna. Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Żwirki i Wigury)
Pogrążona w smutku
Żona
Autokar zostanie podstawiony o godz. 11.00 przy kościele p.w. Św. Antoniego na Wrzosach.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia