Żyłeś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.11.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.11.2008
Express Bydgoski
"Żyłeś dla nas i dla innych kochaliśmy Cię wszyscy"
Z sercem pełnym smutku i żalu zawiadamiamy, że dnia 26 listopada 2008 r. zasnął w Bogu mój kochany brat, szwagier i wujek
Śp.
EDWARD RAJSZYS
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 29.11.2008 r. o godz. 9:30 w kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego przy al. St. Kard. Wyszyńskiego.
Po mszy św. odbędzie się pogrzeb na cmentarzu parafialnym na Bielawkach
W smutku pogrążeni siostra z mężem i rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia