Złote ser
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.05.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.05.2009
Express Bydgoski
"Złote serce miałeś, od życia dużo nie chciałeś, ale zawsze z czułością o nas dbałeś
i tak gorąco nas kochałeś.
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach..."
Z sercem przepełnionym bólem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 29 kwietnia 2009 r. odszedł na zawsze mój najdroższy Mąż i nasz ukochany Tatuś
śp.
Paweł Walczak
lat 38
grawer
Jesteś w nas każdą chwilą, wspomnieniem, uderzeniem serca
Pogrzeb poprzedzony mszą św. odbędzie się w dniu 4 maja 2009 r. o godz. 1230 na cmentarzu parafii pw. Św. Józefa przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy.
Pogrążona w smutku
Żona z dziećmi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia