Złote ser
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.07.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.07.2009
Express Bydgoski
"Złote serce miałaś, od życia dużo nie chciałaś, ale zawsze z czułością o nas dbałaś i tak gorąco nas kochałaś"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 08.07.2009r odeszła od nas nasza kochana Mama, Teściowa i Babcia
śp. Maria Lez lat 63
Z domu Mącznikowska
Primo voto Sikorska
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 15.07.2009r ( środa) o godz. 9.00 w kościele Św. Wincentego a' Paulo - Bazylika.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
W smutku pogrążona Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia