Odeszłaś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.03.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.03.2009
Nowosci
"Odeszłaś cicho i bez pożegnania,
jak Ktoś, Kto nie chce swym odejściem smucić,
jak Ktoś, Kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 9 marca 2009 roku zasnęła w Bogu moja kochana Żona, nasza najdroższa Mamusia, Babcia, Teściowa, Córka, Siostra, Szwagierka, Bratowa, Kuzynka i Ciocia
śp. Aleksandra Maria Boldt
z d. Dybowska
żyła 53 lata
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 13 marca 2009 roku o godz. 9.15 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy przy kościele p.w. Św. Antoniego na Wrzosach. O godz. 9.45 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Św. Józefa, gdzie o godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza Św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążony w smutku
Mąż z Rodziną
Autokar zostanie podstawiony o godz. 9.45 przy kościele p.w. Św. Antoniego.
Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia