Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.07.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.07.2009
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 15.07.2009 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp.
Stefania Orlińska lat 87
z domu Przybyłek
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 18.07.2009 r. o godz. 7.45 w kościele M. B. Fatimskiej przy ul. Ogrody.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążeni Córka i Synowie z Rodzinami
Prosimy o nie składanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia