Maria Woźniczka - Kokot
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.12.2012
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.12.2012
Dziennik Zachodni
Serdeczne podziękowania
Panu Wojewodzie Śląskiemu, Wicewojewodom i byłym Wojewodom
Panu Dyrektorowi Generalnemu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego,
byłym Dyrektorom Generalnym, Dyrektorom Wydziałów Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego,
przyjaciołom, koleżankom i kolegom z pracy oraz wszystkim ludziom dobrego serca za udział
w uroczystościach pogrzebowych mojej siostry
Marii Woźniczki-Kokot
oraz złożone kondolencje i kwiaty
składa brat Jerzy z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia