Serdecznie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.01.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.01.2008
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej naszej kochanej Siostry, Szwagierki, Cioci i Kuzynki
śp.
Leonardy Tomasik
Księdzu z Parafii Św. Antoniego, Krewnym, Przyajciołom, Sąsiadom, Współpracownikom z Instytutu Pedagogiki UMK, Delegacji ze Szkoły Podstawowej nr 33, wszystkim Nauczycielom i Znajomym za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "SOTOR" za godną obsługę ceremonii pogrzebowej
RODZINA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia