Byłaś mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.04.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.04.2009
Express Bydgoski
" Byłaś miłością, ciepłem, światłem jak słońce na niebie, zasnęłaś, w sercu wielki żal bardzo brak nam CIEBIE".
Z sercem pełnym smutku i bólu zawiadamiamy, że dnia 24.04.2009 r. zasnęła w Bogu najukochańsza Mama i Żona
Ś.p. MARIA STASIAK
z domu WIERZBICKA
lat 58
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 29.04.2009 r o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Kossaka.
W smutku pogrążeni Mąż, Syn
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia