Złote ser
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.10.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.10.2008
Express Bydgoski
"Złote serce miałaś, od życia dużo nie chciałaś, ale zawsze z czułością o nas dbałaś i tak gorąco nas kochałaś"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 29.10.2008r. zasnęła w Bogu nasza kochana mama, teściowa, babcia, prababcia i ciocia
śp.
Regina Polasik
z domu Nawrocka
lat 93
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 31.10.2008r. o godz. 8.00 w kościele MB Zwycięskiej przy ul. B. Głowackiego.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.30 na cmentarzu parafialnym przy ul. Chojnickiej - Czyżkówko.
W smutku pogrążeni synowie z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia