Odeszłaś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.02.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.02.2008
Express Bydgoski
"Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak ktoś, kto nie chce swym odejściem smucić, jak ktoś, kto wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 14.02.2008 odeszła od nas nasza ukochana mama
Śp. Stefania Rużniak lat 80
Z domu Jagła
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 16.02.2008 o godz. 7.30 w kościele O.O. Jezuitów przy Placu Kościeleckich.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.30 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążeni córki i syn z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia