Żyłeś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.11.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.11.2009
Nowosci
"Żyłeś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12 listopada 2009 roku odszedł od nas Opatrzony Sakramentami Świętymi mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Teść, Dziadek, Brat, Szwagier, Wujek, Kuzyn i Przyjaciel
śp. ALBIN WASICKI
lat 66
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 14 listopada 2009 r. o godz. 9.15 pożegnaniem Zmarłego w kościele Garnizonowym (św. Katarzyny). O godzinie 10.00 w kościele Garnizonowym zostanie odprawiona Msza Św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Żwirki i Wigury).
Pogrążona w smutku
ŻONA z RODZINĄ
Bus zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele Garnizonowym.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia